oznámení

Pozastavuji T_T

4. června 2011 v 10:58 | Len!k

Je mi to líto, ale již z víše uvedeného titulku lze vyvodit, že pozastavuji blog. Už mě to nebaví...no flákala jsem to tu posední půlrok, řekla bych, že bude lepší, když to radši oznámím ;) Možná se sem zase jednou vrátím, možná sem tam přidám nějaké to anime, protože prostě nebudu moct odolat xD nemohu si ho přece nechat jen pro sebe xD Doufám, že ta hrstka lidí, co sem jednou za čas zajde, nepřestane navštěvovat můj blog. Však anime je tu dost ne? xD Tak to je asi vše, co bych vám chtěla napsat...uvidíme, tedy spíše přečteme si o sobě někdy příště ;)
S pozdravem Len!k

zase ten blog.cz!

30. dubna 2011 v 21:18 | Len!k
Už mě to fakt štve! Od tý doby, co blog udělal totální úpravy blogu, mi prostě nic nefaká! Nemůžu přidávat videa, nemůžu přodávat obrázky, prostě nic! Skrátka se mi neotevře žádný z těch ikon v panelu nástrojů blogu. Takže já se na to můžu vykašlat...to jsou furt kšefty!
Máte to taky? Napište ;)

Oznámení o možnosti nových anime

4. února 2011 v 11:24 | Len!k
Anime
Zdravím všechny lidičky, co sem chodí aspoň párkrát do měsíce, nebo omylem zavítali na můj blog ;) Chtěla bych se omluvit, že sem už moc nechodím. Pokusím se to zlepšit d:) Taky bych chtěla říct, že přidám nová anime online. Pokusím se přidávat každý týden aspoň jedno nové anime, ať to tu nevázne. Avšak člověk někdy neví, ale to se poddá XD První anime, které bych chtěla přidat se jmenuje Zero no Tsukaima, které vypráví příběh o mladém chlapci, který je omylem přenesen do jiného světa jako sluha též mladé šlechtičny, která studuje na čarodějné škole. Snad ho sem budu moc přidat, protože je to opravdu velmi vtipné anime ;) Ještě ovšem čekám, zda-li dostanu povolení od autora nahrávání.
Mimo to, nemáte nějaký tip na anime, které byste tu rádi viděli online? Pokusím se vyplnit ;)

PF 2011

31. prosince 2010 v 12:34 | Len!k

Tak, a je to tu zase. Silvestr! Už je zase za humny nový rok, škola T_T a pro někoho i nové předsevzetí. Jako obvykle, všetšinou je nikdo nesplní xD Já bych se v příštím roce pokusila přidávat více článků, dílů online, download, tipů na anime, mangy, a další věci, co jsem v posledních měsících nějak nestíhala. Bude to asi tím, že teď - 4.1.2011 jdu na přímačky SŠ aplikovabé kybernetiky v HK. To teď ale nebudeme řešit xD. Co máte letos v plánu vy o silvestru? Já asi budu jen tak sedět před televizí, přicucávat kofolu a bavit se z již ohraných scének. No nic. Protože ještě k tomu budu sedět u compu a bavit se z úžasného, nádherného a originálního....ANIME XD

Co mám ještě dnes v plánu?
  • Přidám spoustu anime online ;)
  • Opravím nefunkční videa
  • Dám vám pár tipů na mangu
Přeji vám Šťastný Nový rok 2011
Len!k

Kde sledovat anime

15. prosince 2010 v 15:36 | Len!k
Rozhodla jsem se dát sem pár tipů na webovky, kde se dá sledovat anime online ;)
Všude potřebná registrace a posléze přihlášení.

SB - Nerisaga

17. listopadu 2010 v 12:40 | Len!k
Včera jsem získala nové SB - NERISAGA.

Diplom ode mě:
pro Nerisagu
od Nerisagy:

Hubertovy slavnosti

8. listopadu 2010 v 19:02 | Len!k
d.gray-man 1
Nazdar ;) Zejtra je podle mě super den...Hubertovy slavnosti - ne, že bych se nějak zajímala o myslivečtinu, ale neučíme se xD Budem koukat na Slavnosti sněženek a ve škole budou lovečtí psi atd. Taky nám odpadly 3 hodiny a máme jenom do 12 ;) Jsem vedoucí naší skupiny, tak snad bude prdel xD
Máte na konverzaci z AJ taky časopisy? My jo, a dneska jsme zrovna konverzaci
d.gray-man 2
 měli. A co tam nevidím - Avatar: The Last Airbender xD No tak super...překládám anime, ale film jsem ještě neviděla...teda teď jsem si na něco vzpoměla! Zrovna před tejdnem jsem si odpálila 8 GB flešku! Měla jsem na ni všechny mí překlady tohoto anime!!!!!! Ještě jsem je nedala na net...T_T Tak to je na hovno...Se s tim zase budu piplat...
Pokud jde o blog, tak teď zrovna nevím, co bych sem dala...Asi přidám nějaké další online díly nějakého z anime.
A co vy? Budete taky něco dělat na Hubertovy slavnosti?

Hahaha...

21. října 2010 v 8:51 | Len!k
ajo
Jak jste si jistě všimli, moc sem už nechodím. Prostě už mě to zase nebaví. Pokusím se to trochu zlepšit, ale spíš to vidím na pozastavení blogu. Ještě jsem se nerozhodla...Dneska něco přidám. Jinak objevila jsem naprosto úžasnou mangu - 1/2 Prince!!!!!!! Totálně ji žeru! Právě je přeloženo asi 20 dílů, najít ji můžete na http://anime-manga.cz. Fakt úžasná. Bojová, Fantasy, Vtipná - BOŽÍ! No já z ní prostě nemůžu. A jestli si ji někdo přečte - hlavní hrdina je naprosto boží, co? Je to kusanec ;) Hlavně ta jeho temná stránka xD Fakt doporučuju d:)

Miniprasátka a Sphynx kočky

6. října 2010 v 18:47 | Len!k
Ahojky...doma máme několik zvířátek...Miniprasátka, Sphynx kočky (holosrsté) a Skinny morčátka (holosrstá). Nemáte zájem o nějaké z nich? Nebo nechcete se jen podívat na obrázky nabo tak? Navštivte http://minipigs-pro-alergiky.blog.cz nebo http://sphynx-pro-alergiky.blog.cz. ;) 

Drsnej Akuto

8. září 2010 v 14:30 | Len!k
Tady je Akuto drsnej! ;)
Pokud by vás to zajímalo, je to obrázek z anime Ichiban Ushiro no Daimaou, které zde můžete najít online...fakt doporučuju ;)

KONKURZ

5. září 2010 v 12:26 | Len!k
d.gray-man 1
Zdravím vás, rozhodla jsem se založit překladatelskou a uploaderskou skupinu, která by, jak už jsem se zmínila, překládala anime a poté je následně nahrávala na internetové servery. Vytvoříme si vlastní webovou stránku, dohodneme se na názvu skupiny a rozjedeme to.

Hledáme lidi na: překlad, hardsub, časování, upload, kontrolu titulků, správu webu, grafiku


vysvětlivky:
hardsub - do videa přidá české titulky (k tomu také patří nahrání na internet ke stažení - megaupload atd.)
upload - nahrání videa s CZ titulkami na internet
kontrola titulků - překotroluje přeložené titulky a opraví drobné chyby
správa webu - přidávání novinek na naši webovou stránku
grafika - vytvoření layoutu (design) a drobných bonusků
časování - časování titulků (u něčeho pouze poupravení)


Předpoklady:
překladatel - znalost AJ a ČJ
hardsuber - znalost programů pro přidávání titulků (dá se i doučit)
uploader - rychlejší počítač (nahrávání jinak trvá 3-4 hodiny)
kontrola titulků - znalost ČJ, dobrý program s možností přidání titulků (BSplayer - lépe se to kontroluje, když už máte titulky ve videu - titulky nejsou ve videu na pevno umístěné)
správa webu - zkušenosti s webem
grafik - znalost grafických programů (Photofiltre, Photoshop...)
časovač - upravuje časování titulky


Přihláška:

1) Jméno
2) web
3) název našeho teamu
4) co bys chtěl/a dělat (může být ki víc věcí)
5) icq nebo jiný kontakt

Přihlášky pište do komentářů

Škola...škoda že neshořela xD

1. září 2010 v 7:30 | Len!k
škola - Yu Yu Hakusho xD
Tak, prázdniny skončily a zas začala škola. -ani mi o tom nemluvte!- Klidně bych si ty školní dny o kousek (řekněme měsíc-dva) pošoupla. Vůbec se mi tam nechce. Tak ale, uvidim staré známé tváře, lidi co moc nemusim. To mi připomíná, teď už je tam zase míň lidí, co mě serou xD Konečně jsme deváťáci, což znamená, že jsme nejstarší, čili nás už nikdo nebude komandovat ;) Prý jsme nejhorší třída na škole (jako by to už nebyl zvyk xD), ale pořád lepší, než bývalá třída mého o 6 let starší bráchy. Měli tam totiž jednoho tmavě zbarveného člena (cigána xD), kterej když do něco naštvalo, tak po učitelkách házel tužky, několikrát prej i lavici xD Všechny odtamtud vybíhali s brekem xD Tak to bych chtěla vidět xD Víte co na škole vážně miluju? Když se vrátíme po prázdninách, začneme se učit a všichni jsou totálně vypatlaný xD (jaký i napsat ve slově babička? xD Jak že se anglicky řekne pes? xD) prostě hrozná prdel xD Tak vám všem přeju, ať Vám ta škola hezky uteče a zase se tu sejdeme ;)

Nový pozdrav: Škole nasrat
Len!k

PS - kdyby tam aspoň byli nějací pěkní hošci ;)

Layout - 23.8.2010

24. srpna 2010 v 22:54 | Len!k
Jak jste si asi už všimli, že nový Layout. Ráda bych řekla, že je to moje vlastní tvorba, ale na to nemám XD

Layout 23.8.2010

Konečně zpět

7. srpna 2010 v 21:45 | Len!k
d.gray-man 2
Ahojky všichni. Dneska jsem se konečně vrátila z tábora. Byla jsem na týdením turnusu (31.7-7.8.) a nemohla jsem se dočkat až bude konec. Tento týden jsem strávila v LDT Studená Voda Božanov, což je u hranic s Polskem. Asi to bude důvod toho, že tam skoro nikde nebyl sygnál. Kámoška má T-mobile, pořád se jí přepínal mobil do ERA, což je Polská síť.
Jen co jsem tam s kámoškou Kamčou přijeli, čuměli jsme jako paka. Chatky hnusný a malý, ty fotky na netu asi nebyly zrovna nejnovější. Spali jsme na palandách a ten, kdo spal na horní palandě si nemohl ani sednout, protože by
d.gray-man 1
 se praštil o trám - pěkně na HO.NO XD
O jídle radši ani nemluvě. Jedli jste někdy kropicovou kaši, co byla tekutá jak voda? Pravděpodobně ne. A buďte rádi xD Kvůli tomu všemu (a spoustě dalších věcí xD) na tábor už nikdy nejedu. Poprvý jsem byla v první třídy na táboře se školou, to bylo taky pěkně na hovno. Takže jen tak na závěr - Přišla jsem o 2400,- ,8 dní prázdnin a internet, na kterym bych toho za ten tejden stihla mraky xD Tak já se zatim loučím, musím dohánět xD XD xD

Klik plosííím

7. srpna 2010 v 17:19 | Len!k
Prosím klikni a hlasuj pro Len!k ;)

KLIKNI

Hlásek please

29. července 2010 v 11:59 | Len!k
ahojky...hlásněte prosím T_T Moc děkuju ;)

LEN!K --- kočka VS. pesps- tohohle pejska si chci koupit! ;) Appenzellský salašnický pes

Shakes & Fidget

21. července 2010 v 13:43 | Len!k
Našla jsem jednu hru a docela (zcela určitě xD) mě chytla...jestli byste jí chtěli taky zkusit, klikněte
SEM a zaregistrujte se ;) (trvá to asi 1 minutku) xD 

takže

!KLIKNOUT!

Neznáte toto anime?

15. července 2010 v 16:02 | Len!k
ahojky...lidičky, už zase potřebuju pomoct. Vzpomněla jsem si na jedno super anime, ovšem nemohu ho nikde najít a zapomněla jsem jeho jméno...Tak vám ho tady popíšu a jestli byste si na něj vzpomněli, napište ;)

Je to o klukovi z nějakýho velkýho města (nosí červenou bundu - takovej zvláštní střih -, je to asi 14tiletej kluk, myslim že hnědovlasej) a pořád ho honěj poldové, protože dycky rozkopává dveře - cítí se tak svobodný, nebo něco v tom smyslu- jeho máma je v nemocnici. Před nemocnicí na něj zaútočí nějaká příšera, ale jeho máma ho zachrání. Ten kluk se potom dostane nějakým portálem či čím do jiného světa, zrovna do bitky.
Bojuje se tam tak, že vyvoláš svého magického "ducha" a bojuješ proti tomu nepřítelovýmu. On má nějakýho FAKT super- legendárního ducha. Do tohoto světa s duchy se dostane i nějakej jeho starší kámoš, ale na úplně jiný místo, a asi v 18. díle se setkají.

Nwm jak bych to ještě popsala. Je to bojové anime, takže prosím - POMOZTE!!!

Jsem zpět - díky bohu

10. července 2010 v 17:15 | Len!k

Konečně jsem zpět! Byla jsem na "prázdninách" u fotra...přividělávala jsem si u něj v hospůdce, takže konečně mám něco málo přivyděláno xD přes den jsem se tam strašně nudila - nebyl tam internet xD Takže jakmile jsem přijela zase zpátky domů, pelášila jsem zapnout comp xD (jako obvykle) Už jsem přidala nějaké nové díly, které vyšly mezitím co jsem byla na moravě. Ještě mě jich pár čeká, ale na to nespěchám. Za tu dobu, co jsem neměla přístup na net, jsem si promyslela, na co se podívám - tím myslím samozřejmě anime xD Takže teď sleduju pár mích oblíbených dílků z One Piece, ještě chci dozhlídnout Hajime no Ippo a znovu se juknout na anime Soul Eater. Pokud znáte nějaké dobré anime, napište mi ho sem. Ale raději ty bojové, vtipné nebo tak než Love story a yaoi. Tak já zatím mažu, mám dneska hodně co dělat (to anime) XD XD XD

PRÁZDNINY

30. června 2010 v 22:06 | Len!k
Tak konečně jsme se dočkali - máme PRÁZDINY! Pro někoho už od pátka, pro mě však až ode dneška. Strašně jsem se na ně těšila ;) jinak k vysvědčení..(jsem v 8.) tak mám 4 dvojky a jednu 3...ze zemáku xD zkurvená ředitelka xDD Zítra odjíždím za fotrem na Moravu, budu tam tak 12 dní, takže tu teď po mně zbude prázdno (ne, že by to někomu vadilo xD) Právě jsem si uvědomila, že jsem se ještě nezmínila o našich zvířátkách - máme zakrslé prasátko Kačenku - už má asi 7 měsíců, je černá, teda zrovna má tetanus (na to většina prasat chcípne, ale Káča se pořád lepší, tak to snad dá ;) Je to strašně roztomilé prasátko a když byla malinká, točila se po pokoji dokolečka jako když si pes honí ocas, ale mnohem rychlejc, někdy možná přidám video :)
Naše další zvířátko - holosrstá kočka Agáta - drošku agresivní kočka, ale někdy se ráda tulí...Asi před 15 dnama tu měla milence - holosrstého kocourka Árese - no tak ten byl úpa boží! Nádhernej a srašně hodnej a přítulnej! Potom ještě máme holosrstá morčátka (měli jsme jich 5, ale jednoho zakousl neštastnou náhodou pes. V minulých 15 dnech nám přibila další morčátka (narodili se jim mimi ;) A nakonec máme psa - jaký fenomén XD (je to Něměcký ovčák Dasta)

A Teď, když už jste všichni znudění, můžeme popojít xD
Všem přeju, aby si užili prázdniny ;)

 
 

Reklama