Otaku styl!

27. října 2009 v 15:53 | Len!k

Lidi, tohle je pro nás XD

CHOVÁNÍ

 1. Nezáleží a věku
 2. Vždy buď happy
 3. Vždy buď svá/svůj
 4. Když tě něco trápí, nemlč, svěř se přátelům
 5. Co nejvíce mluv japonsky i před lidmi, kteří nerozuměj
 6. Pak jim s úsměvem vysvětli, co znamená co
 7. Používej při psaní co nejvíc happy smajlíků, hlavně vodorovných(např.:^.^, -_-´, T-T)
 8. Vtipkuj, směj se, raduj se ze všech maličkostí. I maličkosti jsou přeci velkou radostí J
 9. Pohledem předstírej, že máš nějaké zvláštní schopnosti, nebo že jsi na něco velice nadaná/ý
 10. Anime jsou i nevrlý a temný nebo i tak v srdci hodní. Jestli tě tato osobnost táhne více, chovej se tak, ale v důležitých situacích dát najevo i hodnou stránku musíš
 11. Můžeš mít i víc osobností, natvrdlou, hodnou, temnou… Pokaždé když cítíš že se ti osobnost mění zase v další, můžeš nafotit nové fotky. V tu dobu jsou pocity nejsilnější.
 12. Občas se chovej přitrouble, v tváři i pohybem těla občas až moc praštěně a viditelně
 13. Měj alespoň 2 oblíbený anime seriály
 14. Měj alespoň jednu anime postavu, do které jsi zamilován/a
 15. Přehrávej natvrdlé chování při různých činnostech ×_-
 16. Po většinu času na počítači hledej anime obrázky
 17. Měj uloženo alespoň 300 obrázků jedné své nejoblíbenější postavy (já obrázků Kuramy mám nad 500 xD)
 18. Po většinu času, kdy se nudíš, a třeba i ve škole, si kresli anime postavy ať je umíš nebo ne
 19. Nafoť nejméně 10 svých anime fotek
 20. Kamarádi se s každým, s kým můžeš. Na zlý lidi vyplázni jazyk a shrň si trochu kůžičku pod jedním okem a nakloň se mírně dopředu, aby to i tak vypadalo trhle

VZHLED

 1. Učeš si hodně výrazný a neobvyklý účes. Klici musejí mít vlasy krátké nejméně pod uši! Ne na ježka apod.
 2. Do účesu použij výstřední nebo dětské sponky, gumičky, mašle, stužky. Hlavně velké!!!
 3. Účes ti musí držet! Natupíruj, nageluj, nalakuj! U anime stylu je lepší lak nežli gel, pak by účes mohl působit spíše jako manga
 4. Barvu vlasů můžeš mít přirozenou, ale alespoň s melírem neobvyklé barvy.
 5. Jinak vlasy barvy spíše do veselých barev(růžová, modrá, růžová, bílá, kombinovaná…), pokud je tvá osobnost veselá. Pokud je osobnost temná, použij tmavé barvy (Krvavě červená, černá, tmavě modrá, kombinovaná…). A pokud máš více osobností, veselé i temné, kombinuj veselé i temné barvy, nebo použij neutrální barvy (červená, modrá, bílá, zelená…)
 6. Používej oční linky, nejlépe tekuté, lépe jsou vidět a lépe zobrazují okraje.
 7. Oční linky měj vždy u sebe nejvíce!
 8. Malé zrcátko měj u sebe vždy také
 9. Oční stíny se většinou nepoužívají. Pokud chcete stíny, pro veselé osobnosti se hodí světlé, téměř aby nebyly vidět. Pro temné osobnosti samozřejmě tmavší stíny a pro s více osobnostmi též světlé a nejlépe žádné!
 10. Řasenky co nejvíce!
 11. Pudr pro bledší tvář povolen, ale nepovinný
 12. Lak na nehty nejlépe bezbarví nebo světlý pro jakékoliv osobnosti. Vyjímky jen zřídka!
 13. Kluci mohou mít nehty nejméně dlouhé 2-4 mm, vypadají pak více roztomile. Dívky libovolně
 14. Oblečení výstřední, něčím zajímavé a neobvyklé, však nositelné xD
 15. Nejoblíbenější jsou velké límce u triček, zvláštně dlouhé a střihané rukávy. Sukně různě prapodivně sestříhané. Kalhoty většinou džíny. U kluků upnutější, hlavně ne volné s přehnaně širokýma nohavicema! Boty jsou nejoblíbenější na velkém klíně, pantofle s odděleným palcem nebo celkově mohutné barevné boty.
 16. Když dobře zkombinujete obyčejná oblečení s malýma doplňkama a správným účesem, vytvoříte tak anime vzhled také. Tudíž i obyčejné oblečení není k zahození! (př.: Ryuzaki z Death Note)
 17. Vždy u sebe měj mp3ku ve které máš alespoň 10 anime songů (např.: Baka song, Love shine, openingy, endingy...) a 3 songy od japonských kapel a zpěváků/ček (např.: Cinema Bizarre, An cofee, Miyavi...)
 18. Občas si z nudy hraj na někoho, koho máš za svého idola. Povahově, ale třeba i stylem účesu a oblečení, hlavně ať je legrace!
 19. Náušnice většinou malé, nebo jen na jedno ucho (př.: klíček, zub, kytarka…)
 20. Do anime stylu nepatří například trika s obrázky anime postav a podobně. Ale když dobře zkombinujete do stylu se to počítá (viz. Bod 16.) Nošení prvků s anime postavama a nápisama tipu 'Anime' apod. i tak je povolenou se slovy "Alespoň lidé vidí, že jsem anime a třeba tak potkám nové anime přátele"

DOPLŇKY

 1. NIKDY SE NEPOŠKOZOVAT!!!
 2. Nakresli si fixem, nebo si nech vytetovat na ruce, nohy, čelo nebo krk znak/y a říkej že to máš odjakživa a že to patří k tvým schopnostem.
 3. Jako doplněk se nejvíce používá tajnůstkářství, vždy si nechávej něco pro sebe a nikomu neříkej. Ohlížej se třeba i po neznámých lidech tajemným pohledem, aby si lidé mysleli, bůhví co skrýváš.
 4. Druhý nejvíce používaný doplněk je homosexualita a bisexualita. Když nejsi ani jedno, nevadí, v anime všichni takto orientovaní nejsou, spíše jsou to jen neoficiální výmysly J. Nebo můžeš předstírat ale to se nedoporučuje, spíše jen nafotit předstírané fotky ale hrát to reálně nemusíte
 5. Můžeš nosit velké prsteny, ale nepřehnat množství, pokud to nebude mít speciální význam v tvých vsugerovaných schopnostech. Pokud prsteny budou mít něco společného s tvými schopnostmi, nejvíce se doporučují dva stejné velké prsteny, které budeš mít na každé ruce jeden.
 6. Čočky do očí zajímavých barev a tvarů panenek
 7. Většina Anime stylů sbírá všechny věcičky, vše co se dá koupit. Vše na čem jsou obrázky anime, či to jsou japonské věcičky (např.: anime přívěšek, přívěšek s jap. znakem, čínské hashi hůlky…)
 8. Korále na krk a na ruce se moc nepoužívají, jen když se to ke stylu bude hodit, doporučuje se hodně malých a tenkých korálků na jednu ruku a dohromady to může vypadat slibně
 9. Čelenky, pásky na čelo, šátky na hlavu, na krk…

KOPÍROVAT I BEZ ZDROJE POVINNĚ KAŽDÝ OTAKU A ANIME STYLÁK!!!!! XD P.S. PRO LIDI S DEBILNÍMA KECAMA, TENHLE STYL JE POŘÁD LEPŠÍ NEŽ NĚJAKEJ EMO STYL KTEREJ VLASTNĚ ANI STYL NENI ALE SPATLANINA NĚKOLIKA JINÝCH STYLŮ! MY SI ALESPON NA NIC NEHRAJEME, MY TAKOVÝ JSME A TOHLE JSOU JEN DODATKY K NAŠEMU 'JÁ' A KOMU SE TO NELÍBÍ, NECHTE SI KECI PRO SEBE, NÁS TO NEZAJÍMA, JDETE SE VYTAHOVAT A BUZEROVAT NĚKAM KDE O TO STOJEJ! SAYONARA, AT ŽIJOU OTAKU!!! XD
 


Komentáře

1 Selena-Website tvé Affs Selena-Website tvé Affs | Web | 27. října 2009 v 16:02 | Reagovat

lendo nejakti to blbne

2 Denisa-SBčko Denisa-SBčko | Web | 27. října 2009 v 16:13 | Reagovat

pekny..X)

3 A*C -sb A*C -sb | Web | 27. října 2009 v 16:20 | Reagovat

Jo súhlasím! Tento štýl je naj :) btw: väčšina aj na mňa sedí :D

4 Nami-chan Nami-chan | E-mail | Web | 27. října 2009 v 22:07 | Reagovat

jo....taky přehodnocuju svoje oblíkání XD

5 Yoshi Yoshi | Web | 17. ledna 2011 v 16:20 | Reagovat

Přesně ať žijou OTAKU!!!...=D

6 yemma yemma | E-mail | Web | 23. ledna 2013 v 19:57 | Reagovat

anime a manga štyl je něčo iného?

7 yemma yemma | E-mail | Web | 23. ledna 2013 v 19:59 | Reagovat

Jináč mi to příjde jako děsnej návod to isté se stalo u ema ;)

8 Zerraphine Zerraphine | 16. března 2013 v 19:42 | Reagovat

Oh god oh god oh god. Tohle mi spíš sedí na weeaboo než na otaku... Jsem otaku, ale rozhodně nedělám jedinou z těchhle věcí..

9 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 27. dubna 2013 v 10:28 | Reagovat

Podívejme se na to takhle- tvůj názor ti neberu, ale na druhou stranu je blog veřejné místo, kde si každý pod rouškou anonymity může napsat, co si myslí...udělám to i já. Můj osobní názor je, že bych nikdy pokud bych psala otaku kodex nepoužila slovo "muset" každý (teoreticky i každá), co se dali na dráhu otaku maniaka, se na ni dali dobrovolně  a nešli do toho s tím, že budou muset něco dodržovat. To že něco dodržují, tak to dodržují protože chtějí...já některé položky z tvého kodexu taky dodržuji jen proto, že je chci dodržovat, ale některé se příčí s vlastnostmi mého charakteru, tak by mě v životě nenapadlo, že bych je "musela" dělat...to slovo "muset" lidi strašně dohání k tomu, aby se začali třeba docela agresivně chovat vůči tobě...jsem ráda, že jsi toho byla ušetřena. Doufám, že to chápeš... nechtěla jsem se navážet, jen jsem vyjádřila svůj postoj k tomuto článku...třeba některé položky v chování se u Otaku čekají, ale ne každý otaku se jimi bude řídit. Od toho vzhledu bych dala ruky pryč- každý má právo na sobě nosit a upravovat svůj vzhled jak se mu zlíbí a ty jsi zde ustanovila pravidla u kterých se mnoho otaku (zejména dívek)zvedne ze židle a opustí tvoji stránku.
Ale je to fakt jen můj názor, ty máš zde právo psát co chceš...a víš co? Já se tu ještě mrknu. Nechci si udělat názor na blog podle jediného článku. :-) Tak mě chápej, jsem docela zvědavá bytost a ráda věci rozebírám do podrobna. A taky to nechci psát, tak aby ses ke mně nemohla kouknout jak to vedu třeba já...nejsem zbabělec, abych psala komentáře a pak za ně nechtěla být zodpovědná :-) Ahoj

10 Majklice†Světice Majklice†Světice | Web | 9. května 2014 v 12:34 | Reagovat

Cinema Bizarre je moc japonská skupina, no...:D

11 sakura-chan sakura-chan | 26. října 2015 v 16:52 | Reagovat

Mě jako otaku si s prominutím naprosto nasrala tohle je ta nekvetsi blbost co si mohla napsat otaku nemaji zadny pravidla ani nic takovyho ;) otaku znamená v presnem prekladu ,,zavislak" na necem a v japonsku se to bere jako obrovska urazka ale evropane a vetsina bere jako otakubty lidi kteri maji radi japonsko a anime :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.